KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 7808025
nr 780 8025
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Tusch, Roger Risberg (1956-2011), figurer, signerad R R, 26x34 cm
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 24 september 2012
kl 17:55:59
1.100 kr
850 kr
1.000 kr
24 sep
Roger Risberg
Specialauktion med bildkonstnären Roger Risberg.
Läs mer om Roger Risberg
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg